Šperky Silvego

Přeskočit na obsah »

739 435 751

Právě jste na:

Stříbrný prsten s onyxem a zirkony

Stříbrný prsten s onyxem a zirkony

Běžná cena: 1 100 Kč (43,45 €)

Akční cena 190 Kč (7,51 €)

Dostupnost: Není skladem

Kód: r0355

Rychlý přehled

6 g (10 mm)

Elegantní a stylový stříbrný prsten s onyxem.

Když se snoubí přírodní krása a originalita vznikne například tento výjimečný klenot. Překrásný a elegantní černý onyx je nádherně zasazen v tomto prstenu. Protíná jej linie průzračných zářivých zirkonů obdélníkového tvaru, které ještě více zdůrazňují jeho krásu. A nemůžeme přehlédnout ani velmi důmyslně navržený design, který vytváří z tohoto masivního prstenu vznešený šperk.Kouzelně se vyjímá na ženské ruce a druhým o vás prozradí, že máte vytříbený vkus a milujete originalitu. Díky antioxidační povrchové úpravě má vzhled bílého zlata. Ryzost: stříbro 925/1000.

Šířka prstenu : 10mm.

SOUČÁSTI ŠPERKU JE CERTIFIKÁT PRAVOSTI ŠPERKU A KAMENE.

ONYX:

Přírodní onyx je polodrahokam. Je to tvrdá odrůda achátu; tímto jménem bývá také označován druh pruhovaného chalcedonu. Onyx má vrstvy bílé, jež se střídají s vrstvami černými, hnědými, červenými, šedými nebo zelenými. Světlá barva tohoto kamene vzniká tím, že červené vrstvy prosvítají průhlednými vrstvami. Vznikají ukládáním kyseliny křemičité v dutinách lávy po uniklých plynech, což má za následek typické proužkování. Onyx byl odedávna ceněn jako materiál pro výrobu ozdob, prstenů a korálů. Díky svým různobarevným vrstvám byl oblíben zejména pro výrobu kamejí. Byl známý už v antických dobách. v Římě se z něj zhotovovaly mozaiky, sochy, interiéry paláců. Ve zvláštní oblibě se také těšil ve starém Egyptě, kde byl barven, aby se zlepšila nebo změnila jeho barva. Dnes rozeznáváme kromě pravého onyxu ještě onyx karneolový, který je červenobíle páskovaný a známý sardonyx s bílými a hnědými proužky.

Výskyt: Nacházejí se po celém světě. Známé jsou onyxy z Indonésie. Z Arabských Emirátů pocházejí vícebarevné onyxy, jedny z nejkrásnějších pocházejí z Afghánisánu a Pákistánu. Je známý i tzv. utažský onyx (USA). Surovina pro facetové broušení přichází v současnosti především z Ruska (oblast Tunguzky), kde čiré žluté krystaly dosahují váhy až několik kg.

Další informace

Cena za 1 kus
Barva černá
Kov Stříbro 925
Povrchová úprava Leštěný povrch, Rhodiované stříbro – vzhled bílého zlata
Velikost šperku v mm 10
Váha šperku v gramech 6
Výrobce / Značka Silvego
Určení Dámský
Dekor s kameny
Druh kamene Onyx

Zákaznické recenze

Zatím zde nejsou žádná hodnocení zákazníků.

Napište vlastní recenzi

Jak hodnotíte tento produkt? *
  1 hvězdička 2 hvězdičky 3 hvězdičky 4 hvězdičky 5 hvězdiček
Cena
KvalitaZde nám můžete položit jakoukoli otázku ohledně právě zobrazeného produktu